AS Trend Autoškola Bratislava

Autoškola AS Trend Bratislava patrí medzi najdlhšie pôsobiace autoškoly v Bratislave. Svojim klientom ponúkame komplexné služby pre získanie vodičského oprávnenia v nasledujúcej podobe :

Vykonávame komplexnú prípravu účastníkov kurzov autoškoly AS Trend vrátane zdravotníckej prípravy „pod jednou strechou“ s našimi internými aj externými spolupracovníkmi s dlhoročnou praxou.

Výcvik

Našim cieľom je nielen dôkladne pripraviť našich študentov  na záverečné skúšky v autoškole ale poskytnúť im čo najlepšiu prípravu na reálnu premávku na cestách.  Kladieme dôraz na individuálny prístup  a spokojnosť študentov.

Praktická časť výcviku skupiny B (vodičák na auto) študenti absolvujú na autách nášho vozového parku, ktorý sa skladá z vozidiel Škoda Fábia, Škoda Octávia, Toyota Yaris a Opel Corsa.  Výcvik skupiny A (vodičák na motorku) prebieha na motorkách Jawa 50, Jawa 125, Jawa 350 a Kawasaki 500. Pozri fotogaléria autoškoly. Jazdí sa v centre a uliciach Bratislavy, vrátane  okolia, čo vytvára optimálne podmienky pre to aby sme ťa pripravili na každodenný život na ceste a ty si sa stal plnohodnotným vodičom. Podrobnosti jazdy ako je čas a miesto stretnutia je na vzájomnej dohode medzi tebou a  inštruktorom autoškoly.

Teoretickej časti  výcviku v autoškole sa môžeš zúčastniť v jednom z našich dvoch výukových stredísk v Bratislave. Pri výučbe využívame najmodernejšiu didaktickú techniku a nami dlhodobo overené školiace postupy, ktoré ti pomôžu rýchlejšie si zapamätať a pochopiť všetko potrebné.

Strediská autoškoly

Môžete využiť naše moderné vyučovacie zariadenia v Bratislave na Škultétyho 1  a na ulici Ľudovíta Fullu 62. Stačí len vypniť online prihlášku do autoškoly alebo využiť iný kontakt.

AS TREND STREDISKÁ

Autoškola AS Trend Bratislava
Škultétyho 1
831 04 Bratislavatel: 0948 30 64 60
fax: n/a
e-mail: astrend@astrend.sk
Autoškola MP Trend Bratislava
Ľudovíta Fullu 62
841 04 Bratislavatel: 0905 383 848
fax: n/a
e-mail: mptrend@mptrend.sk

Žiadosť k stiahnutiu

Stiahnite si žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia, ktorú je potrebné vytlačit OBOJSTRANNE
Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia

Termíny

Najbližší vodičský kurz otvárame :
  • Škultétyho 1 - 27.07.2017 ( o 16:30)
  • -
Cena pre najbližší vodičský kurz je 590 €, študenti dostanú knihu ZADARMO
Prihláška do autoškolyterminy autoškoly