O Nás

AS Trend Autoškola Bratislava

Autoškola AS Trend Bratislava patrí medzi najdlhšie pôsobiace autoškoly v Bratislave. Svojim klientom ponúkame komplexné služby pre získanie vodičského oprávnenia v nasledujúcej podobe:

 

Výcvik

Našim cieľom je nielen dôkladne pripraviť našich študentov  na záverečné skúšky v autoškole ale poskytnúť im čo najlepšiu prípravu na reálnu premávku na cestách.  Kladieme dôraz na individuálny prístup  a spokojnosť študentov.

Praktická časť výcviku skupiny B (vodičák na auto) študenti absolvujú na autách nášho vozového parku, ktorý sa skladá z vozidiel Hyundai I30 combi, Opel Corsa, Kia Rio, Toyota Yaris a Škoda Fábia combi s automatickou prevodovkou.
Pozri fotogaléria autoškoly. Jazdí sa v centre a uliciach Bratislavy, vrátane  okolia ( Pezinok, Senec, Stupava, Záhorská Bystrica…)čo vytvára optimálne podmienky pre to, aby sme ťa pripravili na každodenný život na ceste a ty si sa stal plnohodnotným vodičom. Podrobnosti jazdy ako je čas a miesto stretnutia je na vzájomnej dohode medzi tebou a  inštruktorom autoškoly.

Teoretická časť výcviku prebieha v našich priestoroch na Škultétyho 1, na 2.poschodí v klimatizovanej miestnosti. Pri výučbe využívame najmodernejšiu didaktickú techniku a nami dlhodobo overené školiace postupy, ktoré ti pomôžu rýchlejšie si zapamätať a pochopiť všetko potrebné. Štúdijné materiály ako učebnicu dostávaš na prvej hodine.
Stačí len vypniť online prihlášku do autoškoly alebo využiť iný kontakt.

Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia

Žiadosť je potrebné vytlačiť OBOJSTRANNE


Najbližšie termíny

Dátum otvorenia kurzuČas prvého stretnutia
09.06.202315:00
31.07.202314:00
11.09.202315:00
31.10.202315:00

Cena pre najbližší januárový vodičský kurz je 1100 € / 990€ študenti