O Nás

AS Trend Autoškola Bratislava

Autoškola AS Trend Bratislava patrí medzi najdlhšie pôsobiace autoškoly v Bratislave. Svojim klientom ponúkame komplexné služby pre získanie vodičského oprávnenia v nasledujúcej podobe:

 

Výcvik

Našim cieľom je nielen dôkladne pripraviť našich študentov  na záverečné skúšky v autoškole ale poskytnúť im čo najlepšiu prípravu na reálnu premávku na cestách.  Kladieme dôraz na individuálny prístup  a spokojnosť študentov.

Praktická časť výcviku skupiny B (vodičák na auto) študenti absolvujú na autách nášho vozového parku, ktorý sa skladá z vozidiel Hyundai I30 combi, Kia Rio a Škoda Fábia combi s automatickou prevodovkou. Jazdí sa v centre a uliciach Bratislavy, vrátane  okolia (Pezinok, Senec, Stupava, Záhorská Bystrica…) čo vytvára optimálne podmienky pre to, aby sme ťa pripravili na každodenný život na ceste a ty si sa stal plnohodnotným vodičom. Podrobnosti jazdy ako je čas a miesto stretnutia je na vzájomnej dohode medzi tebou a  inštruktorom autoškoly.

Teoretická časť výcviku prebieha v našich priestoroch na Škultétyho 1, na 2.poschodí v klimatizovanej miestnosti. Pri výučbe využívame najmodernejšiu didaktickú techniku a nami dlhodobo overené školiace postupy, ktoré ti pomôžu rýchlejšie si zapamätať a pochopiť všetko potrebné. Štúdijné materiály ako učebnicu dostávaš na prvej hodine.
Stačí len vypniť online prihlášku do autoškoly alebo využiť iný kontakt.

Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia

Žiadosť je potrebné vytlačiť OBOJSTRANNE


Najbližšie termíny

Dátum otvorenia kurzuČas prvého stretnutia
02.02.202412:00
15.03.202415:00
03.05.202415:00
14.06.202415:00

Cena pre najbližší vodičský kurz je 1150 € / 1050€ študenti